Lot 113

Lot 113
Nederland. 20 Gulden 1926. Stuurman. Alm.57-1a;PL50a3. Zeer fraai.
Estimate: € 100,00

Lot 114

Lot 114
Nederland. 20 Gulden 1926. Stuurman. Alm.57-1a;PL50b1. Zeer fraai.
Estimate: € 75,00

Lot 115

Lot 115
Nederland. 20 Gulden 1926. Stuurman. Alm.57-1b;PL50b2. Buiten omloop gesteld. Zeer fraai/prachtig.
Estimate: € 50,00

Lot 116

Lot 116
Nederland. 20 Gulden 1926. Stuurman. Alm.57-1b;PL50b2. Fraai/zeer fraai.
Estimate: € 50,00

Lot 117

Lot 117
Nederland. 20 Gulden 1926. Stuurman. Alm.57-2;PL50c. Fraai/zeer fraai.
Estimate: € 75,00

Lot 118

Lot 118
Nederland. 20 Gulden 1926. Stuurman. Alm.57-2;PL50c.R. Replacement. Fraai/zeer fraai.
Estimate: € 100,00

Lot 119

Lot 119
Nederland. 20 Gulden 1939. Emma. Alm.58-1;PL51b3.R. Replacement. UNC.
Estimate: € 80,00

Lot 120

Lot 120
Nederland. 20 Gulden 1945. Stadhouder Willem III. Alm.59-1;PL52a. UNC-.
Estimate: € 800,00

Lot 121

Lot 121
Nederland. 20 Gulden 1945. Stadhouder Willem III. Alm.59-1;PL52b. Ca. zeer fraai.
Estimate: € 150,00

Lot 122

Lot 122
Nederland. 20 Gulden 1945. Stadhouder Willem III. Alm.59-1;PL52c. Ca. fraai.
Estimate: € 75,00

Lot 123

Lot 123
Nederland. 20 Gulden 1955. Boerhave. Alm.60-1;PL53a.R. Replacement. Prachtig.
Estimate: € 250,00

Lot 124

Lot 124
Nederland. 25 Gulden 1921. Willem van Oranje. Alm.73-1c; PL58c3.b. Fraai.
Estimate: € 100,00

Lot 125

Lot 125
Nederland. 25 Gulden 1927. Willem van Oranje. Alm.74-1; PL59a. Fraai.
Estimate: € 50,00

Lot 126

Lot 126
Nederland. 25 Gulden 1929. Willem van Oranje. Alm.75-1; PL60b. Zeer fraai/prachtig.
Estimate: € 150,00

Lot 127

Lot 127
Nederland. 25 Gulden 1929. Willem van Oranje. Alm.75-1; PL60b1.R. Replacement. Buiten omloop gesteld. Fraai+.
Estimate: € 40,00

Lot 128

Lot 128
Nederland. 25 Gulden 1929. Willem van Oranje. Alm.75-1; PL60b1.R. Replacement. Fraai+.
Estimate: € 100,00