Lot 114

Lot 114
100 Gulden 1930 bankbiljet. Almanak 117-3. UNC.
Estimate: € 50,00

Lot 115

Lot 115
Estimate: € 50,00

Lot 116

Lot 116
100 Gulden 1930 bankbiljet. Almanak 117-3. Prachtig/UNC. 4 ex.
Estimate: € 100,00

Lot 117

Lot 117
100 Gulden 1930 bankbiljet. Almanak 117-5. UNC.
Estimate: € 30,00

Lot 118

Lot 118
100 Gulden 1930 bankbiljet. Almanak 117-5. UNC. 2 ex. opvolgende nummers.
Estimate: € 60,00

Lot 119

Lot 119
100 Gulden 1953 bankbiljet. Almanak 121-1. Prachtig/prachtig+.
Estimate: € 75,00

Lot 120

Lot 120
Estimate: € 75,00

Lot 121

Lot 121
Estimate: € 75,00

Lot 122

Lot 122
100 Gulden 1970 bankbiljet. Almanak 122-1. UNC.
Estimate: € 100,00

Lot 123

Lot 123
Estimate: € 100,00

Lot 124

Lot 124
Estimate: € 100,00

Lot 125

Lot 125
100 Gulden 1992 bankbiljet. Almanak 124-2a. Prachtig/UNC. 2 ex. opvolgende nummers.
Estimate: € 100,00

Lot 126

Lot 126
1000 Gulden 1956 bankbiljet. Almanak 154-1. Aantrekkelijke zeer fraai.
Estimate: € 750,00

Lot 127

Lot 127
Curacao. 2 1/2 Gulden 1920. PLNA9.2.p u1. Niet getekend exemplaar.
Estimate: € 250,00

Lot 128

Lot 128
Nederland. Westerbork kampgeld. 10, 25, 50, 100 cent. Ca. fraai.
Estimate: € 25,00

Lot 129

Lot 129
Nederland. Lot 1 gld 1938(6), 1943(2), 1945, 1949(5); 2 1/2 gld 1938(3), 1949(35); 10 gld 1953(3); 100 gld 1930(11) en divers. Gemengde kwaliteit.
Estimate: € 50,00