Kwart gulden 1756. Cnm 2.17.159; V.14.5; Holland 2 stuiver 1719. Ca. zeer fraai. 2 ex.
More...Estimate: € 25,00
Duit zilver 1761. Cnm 2.17.195. Zeer fraai.
More...Estimate: € 50,00
Gouden rijder 1761. Cnm. 2.20.6; D.1161. Gebruikelijke iets zwakke slag. Mooie kleur. Prachtig.
More...Estimate: € 600,00
Duit 1682. Cnm. 2.20.24: V.183.3. Zeer fraai-.
More...Estimate: € 25,00
Dubbele jager of flabbe van 4 stuiver 1593. Cnm. 2.21.10. Fraai/zeer fraai.
More...Estimate: € 50,00
Gouden rijder 1750/49. Cnm. 2.28.47; D.782. Miniem randtikje. Prachtig.
More...Estimate: € 500,00
Prinsendaalder 1584. Cnm 2.28.70. Fraai/zeer fraai.
More...Estimate: € 200,00
Scheepjesschelling goud 1781. Cnm. 2.28.116. Helaas veel krassen op voorzijde, mooie kleur.
More...Estimate: € 200,00
Wapenstuiver goud 1724. Cnm 2.28.122; D.819. Prachtig/prachtig+.
More...Estimate: € 200,00
Duit zilver 1702. Cnm 2.28.126. Zeer fraai.
More...Estimate: € 50,00
Duit zilver 1749. Cnm 2.28.126. Zeer fraai.
More...Estimate: € 50,00
Florijn van 28 stuiver 1618. Cnm 2.30.58; D.1113. Zeer fraai+.
More...Estimate: € 50,00
Gouden rijder 1760. Cnm. 2.38.41; D.1060. Mooie kleur. Prachtig/FDC.
More...Estimate: € 750,00
Nederlandse rijksdaalder 1620. Cnm 2.38.68; D.948. Zeer fraai/zeer fraai+.
More...Estimate: € 100,00
1 Gulden 1738. Cnm 2.38.92; D.1184. Prachtig+.
More...Estimate: € 50,00
Dorestad. Lodewijk de Vrome 814-840. Denier. Fraai/zeer fraai.
More...Estimate: € 50,00