20 Gulden 1939 bankbiljet. Almanak 58-1. Vlekje, overigens UNC.
More...Estimate: € 35,00
20 Gulden 1945 bankbiljet. Almanak 59-1. Prachtig.
More...Estimate: € 250,00
20 Gulden 1955 bankbiljet. Almanak 60-1. UNC.
More...Estimate: € 500,00
25 Gulden 1947 bankbiljet. Almanak 81-1. Prachtig+.
More...Estimate: € 300,00
25 Gulden 1947 bankbiljet. Almanak 81-1. Zeer fraai+.
More...Estimate: € 75,00
25 Gulden 1947 bankbiljet. Almanak 81-1. Serienummer 2AP101823. Zeer fraai+.
More...Estimate: € 75,00
25 Gulden 1949 bankbiljet. Almanak 82-1. UNC.
More...Estimate: € 250,00
25 Gulden 1949 bankbiljet. Almanak 82-1. Prachtig.
More...Estimate: € 75,00
More...Estimate: € 75,00
More...Estimate: € 75,00
25 Gulden 1955 bankbiljet. Almanak 83-1a. Serienummer 2HA103440. UNC.
More...Estimate: € 75,00
25 Gulden 1955 bankbiljet. Almanak 83-1a. UNC.
More...Estimate: € 75,00
25 Gulden 1955 bankbiljet. Almanak 83-1a. UNC. 2 ex. opvolgende nummers.
More...Estimate: € 150,00
More...Estimate: € 150,00
25 Gulden 1955 bankbiljet. Almanak 83-1a. UNC. 3 ex. opvolgende nummers.
More...Estimate: € 225,00
25 Gulden 1955 bankbiljet. Almanak 83-1b. UNC. 4 ex. opvolgende nummers.
More...Estimate: € 300,00