Gouden dukaat 1814. Sch.200. Mooie kleur. FDC.
More...Estimate: € 350,00
Gouden dukaat 1815. Sch.201. Zonder muntmeesterteken. Fantastische kleur. FDC.
More...Estimate: € 400,00
More...Estimate: € 400,00
Gouden dukaat 1815. Sch.201. Zonder muntmeesterteken. Prachtig.
More...Estimate: € 200,00
Gouden dukaat 1816. Fantastische kleur. FDC.
More...Estimate: € 500,00
Gouden dukaat 1817 Utrecht. NGC MS 64. Uitzonderlijk mooi stuk met sublieme stempelglans.
More...Estimate: € 1.250,00
Gouden dukaat 1817 Utrecht. UNC.
More...Estimate: € 600,00
Gouden dukaat 1818 Utrecht. FDC.
More...Estimate: € 300,00
Gouden dukaat 1820 Utrecht. FDC.
More...Estimate: € 800,00
Gouden dukaat 1821 Utrecht. FDC.
More...Estimate: € 700,00
Gouden dukaat 1837. Ca. zeer fraai.
More...Estimate: € 175,00
Gouden dukaat 1841 Lelie. Sch.505. Mooie kleur. FDC.
More...Estimate: € 300,00
Gouden dukaat 1849. Mooi groot muntplaatje, mogelijk Proefslag. Proof(like) uiterlijk.
More...Estimate: € 300,00
Gouden dukaat 1905. Mooie frisse kleur. FDC.
More...Estimate: € 1.250,00
Gouden dukaat 1910. Mooie frisse kleur. FDC.
More...Estimate: € 800,00
Gouden dukaat 1917. FDC.
More...Estimate: € 150,00