![Lot 279](https://do98rm8ykq2qh.cloudfront.net/pas/51/279-m.jpg)
Holland. X Stuiver 1749. D.1179; Cnm 2.28.107. Fantastisch fris stuk met sublieme stempelglans. FDC.
More...Estimate: € 100,00
![Lot 280](https://do98rm8ykq2qh.cloudfront.net/pas/51/280-m.jpg)
Holland. X Stuiver 1749. D.1179; Cnm 2.28.107. Fantastisch fris stuk met sublieme stempelglans. FDC.
More...Estimate: € 100,00
![Lot 281](https://do98rm8ykq2qh.cloudfront.net/pas/51/281-m.jpg)
Holland. X Stuiver 1751. D.1179; Cnm 2.28.107. Fantastisch fris stuk met sublieme stempelglans. FDC.
More...Estimate: € 100,00
![Lot 282](https://do98rm8ykq2qh.cloudfront.net/pas/51/282-m.jpg)
Holland. X Stuiver 1761. D.1179; Cnm 2.28.107. Fantastisch fris stuk met sublieme stempelglans. FDC.
More...Estimate: € 100,00
![Lot 283](https://do98rm8ykq2qh.cloudfront.net/pas/51/283-m.jpg)
Holland. Muntmeesterpenning of kwart gulden 1759. V.54.3; Cnm 2.28.108. FDC.
More...Estimate: € 50,00
![Lot 284](https://do98rm8ykq2qh.cloudfront.net/pas/51/284-m.jpg)
Holland. Muntmeesterpenning of kwart gulden 1759. V.54.3; Cnm 2.28.108. FDC.
More...Estimate: € 50,00
![Lot 285](https://do98rm8ykq2qh.cloudfront.net/pas/51/285-m.jpg)
Holland. Scheepjesschelling goud 1767. D.816; Cnm 2.28.116. Prachtig.
More...Estimate: € 1.000,00
![Lot 286](https://do98rm8ykq2qh.cloudfront.net/pas/51/286-m.jpg)
Holland. Duit zilver 1746. V.57.6; Cnm 2.28.126. Zeer fraai.
More...Estimate: € 50,00
![Lot 287](https://do98rm8ykq2qh.cloudfront.net/pas/51/287-m.jpg)
Holland. Duit 1780. V.57.6; Cnm 2.28.126. FDC.
More...Estimate: € 25,00
![Lot 288](https://do98rm8ykq2qh.cloudfront.net/pas/51/288-m.jpg)
Holland. Lot X Stuiver 1749; 6 stuivers 1712, 1735, 1754, 1759; Duit zilver 1739, 1756. 7 ex.
More...Estimate: € 100,00
![Lot 289](https://do98rm8ykq2qh.cloudfront.net/pas/51/289-m.jpg)
Holland. 2 Stuiver 1729/1793. 36 Verschillende jaren.
More...Estimate: € 100,00
![Lot 290](https://do98rm8ykq2qh.cloudfront.net/pas/51/290-m.jpg)
Holland. 2 Stuivers 1700/1793. 88 Verschillende jaren in Lindner muntenbox.
More...Estimate: € 150,00
![Lot 291](https://do98rm8ykq2qh.cloudfront.net/pas/51/291-m.jpg)
Kampen. Gouden dukaat 1649. D.1117; Cnm 2.30.18. Zeer fraai+.
More...Estimate: € 250,00
![Lot 292](https://do98rm8ykq2qh.cloudfront.net/pas/51/292-m.jpg)
Kampen. Leeuwendaalder 1690. D.682; Cnm 2.30.41. Zeer fraai.
More...Estimate: € 100,00
![Lot 293](https://do98rm8ykq2qh.cloudfront.net/pas/51/293-m.jpg)
Nijmegen. Arendrijksdaalder 1567. D.641; Cnm 2.36.12. Mooie scherpe details. Ruim zeer fraai.
More...Estimate: € 250,00
![Lot 294](https://do98rm8ykq2qh.cloudfront.net/pas/51/294-m.jpg)
Overijssel. Nederlandse rijksdaalder 1619. D.948; Cnm 2.38.68. Fraai/zeer fraai.
More...Estimate: € 75,00