10 Gulden goud 1824 Brussel. Ca. prachtig.
More...Estimate: € 350,00
10 Gulden goud 1824 Brussel. Kras in gezicht, overigens prachtig.
More...Estimate: € 200,00
10 Gulden goud 1842. Zeer fraai. Zeldzaam, oplage slechts 860 ex.
More...Estimate: € 2.500,00
10 Gulden goud 1875. FDC.
More...Estimate: € 150,00
10 Gulden goud 1875. FDC.
More...Estimate: € 150,00
10 Gulden goud 1876. FDC.
More...Estimate: € 150,00
10 Gulden goud 1877. FDC.
More...Estimate: € 150,00
10 Gulden goud 1877. FDC.
More...Estimate: € 150,00
10 Gulden goud 1879. FDC.
More...Estimate: € 150,00
10 Gulden goud 1879. Montage. Fraai.
More...Estimate: € 120,00
10 Gulden goud 1879/77. UNC.
More...Estimate: € 250,00
10 Gulden goud 1880. FDC.
More...Estimate: € 160,00
10 Gulden goud 1880. FDC.
More...Estimate: € 160,00
10 Gulden goud 1880. Prachtig+.
More...Estimate: € 150,00
10 Gulden goud 1885. FDC.
More...Estimate: € 160,00
10 Gulden goud 1886. FDC.
More...Estimate: € 160,00