Lot 46

Lot 46
1 Gulden 1916 zilverbon. Alm. 02-1b. UNC-.
Estimate: € 300,00

Lot 46a

Lot 46a
1 Gulden 1945 muntbiljet. Alm. 06-1a. UNC.
Estimate: € 75,00

Lot 47

Lot 47
1 Gulden 1945 muntbiljet. Alm. 06-1b. UNC.
Estimate: € 75,00

Lot 48

Lot 48
1 Gulden 1945 muntbiljet. Alm. 06-1c. UNC.
Estimate: € 75,00

Lot 49

Lot 49
2 1/2 Gulden 1938 zilverbon. Alm. 13-a. UNC.
Estimate: € 60,00

Lot 50

Lot 50
2 1/2 Gulden 1938 zilverbon. Alm. 13-b. UNC.
Estimate: € 10,00

Lot 51

Lot 51
2 1/2 Gulden 1945 muntbiljet. Alm. 15-1c. UNC.
Estimate: € 100,00

Lot 52

Lot 52
5 Gulden 1966 bankbiljet. Alm. 23-1a. UNC. 7 ex.
Estimate: € 50,00

Lot 53

Lot 53
5 Gulden 1966 bankbiljet. Alm. 23-1b. Serie XC. Vrijwel UNC.
Estimate: € 50,00

Lot 54

Lot 54
5 Gulden 1966 bankbiljet. Alm. 23-2. Serie 6AA. UNC. Schaars.
Estimate: € 350,00

Lot 55

Lot 55
5 Gulden 1973 bankbiljet. Alm. 24-1. UNC. 3 ex.
Estimate: € 15,00

Lot 56

Lot 56
10 Gulden 1852 muntbiljet. Handtekening Betz. Alm. 31-6. Ca. fraai/fraai+. Uiterst zeldzaam in alle kwaliteiten.
Estimate: € 8.000,00

Lot 57

Lot 57
10 Gulden 1852 muntbiljet. Handtekening Van Bosse. Alm. 31-8. Ca. fraai/zeer fraai. Uiterst zeldzaam in alle kwaliteiten.
Estimate: € 9.000,00

Lot 58

Lot 58
10 Gulden 1894 muntbiljet. Alm. 34-4. Prachtig. Zeldzaam in deze hoge kwaliteit, de NVMH Muntalmanak vermeldt niet beter dan prachtig.
Estimate: € 5.000,00

Lot 59

Lot 59
10 Gulden 1904 bankbiljet. Alm. 36-4b. Enkele vlekjes en hoekje eraf. Fraai.
Estimate: € 50,00

Lot 60

Lot 60
10 Gulden 1921 bankbiljet. Alm. 38-1b. Zeer fraai/prachtig.
Estimate: € 600,00