next >1|2|3|4|5|6|...|11

Lot 7

Lot 7
Nederland. 1 Gulden 1914 zilverbon. Alm 01-1b. UNC-.
Estimate: € 500,00

Lot 8

Lot 8
Nederland. 1 Gulden 1914 zilverbon. Alm.01-1c; PL1,c1. UNC.
Estimate: € 500,00

Lot 9

Lot 9
Nederland. 1 Gulden 1914 zilverbon. Serie van 4 proeven. PL1,p1,p2,p3 en geperforeerde blanco biljet met cijfer 1. UNC.
Estimate: € 150,00

Lot 10

Lot 10
Nederland. 1 Gulden 1916 zilverbon. Alm.02-1b;PL2a2. UNC-.
Estimate: € 400,00

Lot 11

Lot 11
Nederland. 1 Gulden 1916 zilverbon. Alm.02-2b;PL2b2. UNC-.
Estimate: € 300,00

Lot 12

Lot 12
Nederland. 1 Gulden 1916 zilverbon. Alm.02-3;PL2c1. UNC-.
Estimate: € 300,00

Lot 13

Lot 13
Nederland. 1 Gulden 1916 zilverbon. Proefdruk. PL2.p1.b. UNC.
Estimate: € 75,00

Lot 14

Lot 14
Nederland. 1 Gulden 1916 zilverbon. Proefdruk. PL2.p1.c. UNC.
Estimate: € 100,00

Lot 15

Lot 15
Nederland. 1 Gulden 1916 zilverbon. Proefdruk. PL2.p1.d1. UNC.
Estimate: € 50,00

Lot 16

Lot 16
Nederland. 1 Gulden 1920 zilverbon. Alm.03-1a;PL3a. UNC-.
Estimate: € 400,00

Lot 17

Lot 17
Nederland. 1 Gulden 1920 zilverbon. Alm.03-1b;PL3b. UNC-.
Estimate: € 600,00

Lot 18

Lot 18
Nederland. 1 Gulden 1938 zilverbon. Alm.04-1a;PL4a. UNC.
Estimate: € 200,00

Lot 19

Lot 19
Nederland. 1 Gulden 1938 zilverbon. Proefdruk. PL4p2a. Prachtig/UNC.
Estimate: € 40,00

Lot 20

Lot 20
Nederland. 1 Gulden 1943 muntbiljet. Alm.05-1;PL5a1. Serie FW. Prachtig.
Estimate: € 50,00

Lot 21

Lot 21
Nederland. 1 Gulden 1943 muntbiljet. Alm.05-1;PL5b. Serie FZ. Zeer fraai.
Estimate: € 10,00

Lot 22

Lot 22
Nederland. 1 Gulden 1945 muntbiljet. Alm.06-1aa;PL6a2. UNC.
Estimate: € 100,00
next >1|2|3|4|5|6|...|11