Lot 317

Lot 317
Gorinchem. Rozenobel z.j. (1590-1600). Delm.825 ter R1; CNM 2.18.4; HPM Go 14. Prachtig.
Estimate: € 1.250,00

Lot 318

Lot 318
Estimate: € 1.250,00

Lot 319

Lot 319
Estimate: € 1.250,00

Lot 320

Lot 320
Estimate: € 1.250,00

Lot 321

Lot 321
Gorinchem. Rozenobel z.j. (1590-1600). Delm.825 ter R1; CNM 2.18.4; HPM Go 14. Licht gegolfd muntpaatje. Prachtig+.
Estimate: € 1.250,00

Lot 322

Lot 322
Estimate: € 1.250,00

Lot 323

Lot 323
Gorinchem. Rozenobel z.j. (1590-1600). Delm.825 ter R1; CNM 2.18.4; HPM Go 14. Licht gegolfd muntpaatje. Prachtig.
Estimate: € 1.000,00

Lot 324

Lot 324
Gorinchem. Rozenobel z.j. (1590-1600). Delm.825 ter R1; CNM 2.18.4; HPM Go 14. Zeer fraai/prachtig.
Estimate: € 1.000,00

Lot 325

Lot 325
Gorinchem. Rozenobel z.j. (1590-1600). Delm.825 ter R1; CNM 2.18.4; HPM Go 14. Ca. zeer fraai.
Estimate: € 800,00

Lot 326

Lot 326
Gorinchem. Rozenobel z.j. (1590-1600). Delm.825 ter R1; CNM 2.18.4; HPM Go 14. Randschade. Fraai/zeer fraai.
Estimate: € 700,00

Lot 327

Lot 327
Gorinchem. Rozenobel z.j. (1590-1600) met wapen van Arkel. Delm.825 bis R4; CNM 2.18.3; HPM Go 13. Prachtig.
Estimate: € 2.500,00

Lot 328

Lot 328
Gorinchem. Rozenobel z.j. (1590-1600) met wapen van Arkel. Delm.825 bis R4; CNM 2.18.3; HPM Go 13. Licht gegolfd muntplaatje. Prachtig.
Estimate: € 1.800,00

Lot 329

Lot 329
Gelderland. Arnoldus goudgulden. Fraai/zeer fraai. In cassette + certficaat KNM.
Estimate: € 150,00

Lot 330

Lot 330
Gelderland. Philipsdaalder 1557. CNM 2.17.8; vGH 210-6aa; Vanhoudt 253. Zeer fraai+.
Estimate: € 200,00

Lot 331

Lot 331
Gelderland. Philipsdaalder 1561 (CNM 2.17.9 / Delm. 30 / vGH 210-6b / Vanhoudt 265). Zeer fraai/prachtig.
Estimate: € 200,00

Lot 332

Lot 332
Gelderland. Philipsdaalder 1561 (CNM 2.17.9 / Delm. 30 / vGH 210-6b / Vanhoudt 265). Zeer fraai.
Estimate: € 150,00