Lot 683

Lot 683
Koninkrijk. Lot 10 cent Wilhelmina. 1892, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 1901, 03(2), 04, 05, 06, 10, 11, 12, 13, 14, 15. Fraai tot prachtig.
Estimate: € 100,00

Lot 684

Lot 684
Koninkrijk. Lot 10 cent Willem III. 1862, 63, 69, 71, 73, 74b, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 84, 85, 87, 89, 90. Fraai tot FDC. 18 ex.
Estimate: € 150,00

Lot 685

Lot 685
Koninkrijk. Lot 25 cent Wilhelmina. 1892/1945P, inclusief 1895 schuin en 1901 brede hals. Fraai tot prachtig. 34 ex.
Estimate: € 150,00

Lot 686

Lot 686
Koninkrijk. Lot 25 cent Willem III. 1887, 1889, 1890a. Fraai en beter. 3 ex.
Estimate: € 50,00

Lot 687

Lot 687
Koninkrijk. Lot 1 gulden 1844, 45a(2), 45b, 46L, 46Z, 47, 48, 49. Fraai en beter. 9 ex.
Estimate: € 150,00

Lot 688

Lot 688
Koninkrijk. Lot 1 gulden 1851, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59. Fraai tot prachtig. 8 ex.
Estimate: € 200,00

Lot 689

Lot 689
Koninkrijk. Lot 1 ulden 1855, 56, 58, 63, 64, 65 en 1/2 gulden 1863. Fraai en beter. 7 ex.
Estimate: € 100,00

Lot 690

Lot 690
Koninkrijk. Lot 1 gulden 1860, 61, 63, 64, 65, 66. Fraai tot prachtig. 6 ex.
Estimate: € 100,00

Lot 691

Lot 691
Koninkrijk. Lot 1 gulden 1892(3), 97, 1911, 13, 22, 23, 24. Fraai en beter. 9 ex.
Estimate: € 100,00

Lot 692

Lot 692
Koninkrijk. Lot 1 gulden 1892, 96, 97, 98, 1901, 05, 06, 07, 08, 09 10, 11. Fraai en beter. 12 ex.
Estimate: € 250,00

Lot 693

Lot 693
Koninkrijk. Lot 2 1/2 gulden 1842, 43, 44, 45a, 45b, 45 parel. Fraai/zeer fraai. 6 ex.
Estimate: € 150,00

Lot 694

Lot 694
Koninkrijk. Lot 2 1/2 gulden 1846L, 46Z, 47(2), 48, 49. Fraai/zeer fraai. 6 ex.
Estimate: € 100,00

Lot 695

Lot 695
Koninkrijk. Lot 2 1/2 gulden Willem III, 1849, 50, 51a, 52a. Fraai/zeer fraai. 4 ex.
Estimate: € 50,00

Lot 696

Lot 696
Koninkrijk. Lot 2 1/2 gulden Willem III, 1853, 54, 64b, 69, 70, 71. Fraai/zeer fraai. 6 ex.
Estimate: € 100,00

Lot 697

Lot 697
Koninkrijk. Lot moderne 10, 50 guldens en 5 en 10 euro's zilver.
Estimate: € 50,00

Lot 698

Lot 698
Koninkrijk. Lotje Nederland en Ned. Indie, w.o. Utrecht 1/2 duit 1753, 54, 55 en 2x haanjesduit.
Estimate: € 40,00