Lot 421

Lot 421
Zuidelijke Nederlanden. Albert & Isabelle 1598-1621. Halve dukaton 1618 Brussel. Vanhoudt 618BS. Zeer fraai.
Estimate: € 100,00

Lot 422

Lot 422
Zuidelijke Nederlanden. Albert & Isabelle 1598-1621. Halve dukaton 1619 Antwerpen. Vanhoudt 618AN. Zeer fraai+.
Estimate: € 125,00

Lot 423

Lot 423
Zuidelijke Nederlanden. Filips II 1560-1567. 1/2 Gouden reaal z.j. Antwerpen. Ca. fraai.
Estimate: € 250,00

Lot 424

Lot 424
Zuidelijke Nederlanden. Artois. Philips II (1555-1598). Philipsdaalder 1592 Arras. vGH 210-9; Delm.38 R2; Vanhoudt 363 R2. Zeer fraai/prachtig.
Estimate: € 100,00

Lot 425

Lot 425
Zuidelijke Nederlanden. Karel II 1665-1700. Dukaton 1670 Brussel. Vanhoudt 692BS. Fraai/zeer fraai.
Estimate: € 100,00

Lot 426

Lot 426
Zuidelijke Nederlanden. Luik. Gerard van Groesbeek 1564-1580. Rijksdaalder 1567. D.451. Fraai/zeer fraai.
Estimate: € 200,00

Lot 427

Lot 427
Zuidelijke Nederlanden. Luik. Gerard van Groesbeek 1564-1580. Rijksdaalder 1569. D.451. Fraai/zeer fraai.
Estimate: € 200,00

Lot 428

Lot 428
Zuidelijke Nederlanden. Vlaanderen. Philips de Stoute 1384-1404. Dubbele leeuwengroot z.j. Geslagen voor Valkenburg. Zeer fraai.
Estimate: € 150,00