Lot 429

Lot 429
Bataafse Republiek. Utrecht. X Stuiver 1795. Sch.102. NGC MS 63. Fantastische kleur.
Estimate: € 500,00

Lot 430

Lot 430
Bataafse Republiek. Holland. 1 Gulden 1795. Sch.91. Zeer fraai.
Estimate: € 50,00

Lot 431

Lot 431
Bataafse Republiek. Holland. 1 Gulden 1800. Sch.93. Iets zwak geslagen. Nog enige stempelglans. Ca. prachtig.
Estimate: € 400,00

Lot 432

Lot 432
Bataafse Republiek. Zeeland. Zilveren dukaat 1795. Sch.61. Fraai/zeer fraai.
Estimate: € 75,00

Lot 433

Lot 433
Bataafse Republiek. Utrecht. Zilveren dukaat 1796. Sch.65. Zeer fraai.
Estimate: € 100,00

Lot 434

Lot 434
Bataafse Republiek. Utrecht. Zilveren dukaat 1799. Sch.68. Zeer fraai+.
Estimate: € 125,00

Lot 435

Lot 435
Bataafse Republiek. Utrecht. Zilveren dukaat 1802. Sch.71. Zeer fraai.
Estimate: € 100,00

Lot 436

Lot 436
Estimate: € 100,00

Lot 437

Lot 437
Bataafse Republiek. Utrecht. Zilveren dukaat 1803. Sch.72. Prachtig.
Estimate: € 125,00

Lot 438

Lot 438
Estimate: € 125,00

Lot 439

Lot 439
Bataafse Republiek. Holland. 3 Gulden 1795. Sch.79. Fraai/zeer fraai.
Estimate: € 50,00

Lot 440

Lot 440
Bataafse Republiek. Holland. Zilveren dukaat 1800. Sch.55. Enkele ouderdomsvlekjes. Prachtig.
Estimate: € 150,00

Lot 441

Lot 441
Bataafse Republiek. Utrecht. 3 Gulden 1795. Sch.87. Zeer fraai+.
Estimate: € 100,00

Lot 442

Lot 442
Bataafse Republiek. Holland. Gouden dukaat 1800. Sch.24. Prachtig.
Estimate: € 350,00