Lot 443

Lot 443
Koninkrijk Holland. Lodewijk Napoleon. Zilveren dukaat 1808. Sch.123. Mooie kleur. UNC.
Estimate: € 400,00

Lot 444

Lot 444
Koninkrijk Holland. Lodewijk Napoleon. Zilveren dukaat 1808. Sch.123. Zeer fraai.
Estimate: € 100,00

Lot 445

Lot 445
Koninkrijk Holland. Lodewijk Napoleon. 50 Stuiver 1808. Sch.149. Zeer fraai+.
Estimate: € 200,00

Lot 446

Lot 446
Koninkrijk Holland. Lodewijk Napoleon. Dukaat goud 1807. Sch.119a. Met rechte 7. Prachtig+.
Estimate: € 350,00

Lot 447

Lot 447
Koninkrijk Holland. Lodewijk Napoleon. Dukaat goud 1807. Sch.119a. Met rechte 7. Ca. prachtig.
Estimate: € 300,00

Lot 448

Lot 448
Koninkrijk Holland. Lodewijk Napoleon. Dukaat goud 1808. Sch.129. Zeer fraai+.
Estimate: € 600,00

Lot 449

Lot 449
Koninkrijk Holland. Lodewijk Napoleon. Dukaat goud 1809. Sch.132. Prachtig+.
Estimate: € 600,00