Lot 451

Lot 451
V.O.C. Utrecht. 1 Gulden 1786. Scho 65. Zeer fraai.
Estimate: € 75,00

Lot 452

Lot 452
V.O.C. Utrecht. X Stuiver 1786. Scho.73. Zeer fraai.
Estimate: € 75,00

Lot 453

Lot 453
V.O.C. Holland. Duit zilver 1752. Scho.131. FDC.
Estimate: € 100,00

Lot 454

Lot 454
V.O.C. Holland. 1/2 Duit zilver 1756. Scho.360. Prachtig/FDC.
Estimate: € 100,00

Lot 455

Lot 455
V.O.C. Utrecht. 1/2 Duit zilver 1765. Scho.408. Prachtig/FDC.
Estimate: € 100,00

Lot 456

Lot 456
Nederlands Indie. Bataafse Republiek. Scheepjesgulden 1802. Scho.488. Zeer fraai.
Estimate: € 100,00

Lot 457

Lot 457
Nederlands Indie. Bataafse Republiek. Kwart Scheepjesgulden 1802. Scho.492. NGC MS 66.
Estimate: € 250,00

Lot 458

Lot 458
Nederlands Indie. Bataafse Republiek. Kwart Scheepjesgulden 1802. Scho.492. Prachtig.
Estimate: € 60,00

Lot 459

Lot 459
Nederlands Indie. Bataafse Republiek. Achtste Scheepjesgulden 1802. Scho.494. Zeer fraai+.
Estimate: € 50,00

Lot 460

Lot 460
Nederlands Indie. Bataafse Republiek. Zestiende Scheepjesgulden 1802. Scho.495. Prachtig.
Estimate: € 60,00

Lot 461

Lot 461
Nederlands Indie. 1/2 Cent 1908. Originele muntkleur. FDC.
Estimate: € 75,00

Lot 462

Lot 462
Nederlands Indie. 1/2 Cent 1909. Originele muntkleur. FDC.
Estimate: € 200,00

Lot 463

Lot 463
Nederlands Indie. 1/2 Cent 1933 druiventros. Originele muntkleur. FDC.
Estimate: € 100,00

Lot 464

Lot 464
Nederlands Indie. 1/2 Cent 1935. Met gepolijste stempels geslagen. Proof. Zeldzaam.
Estimate: € 250,00

Lot 465

Lot 465
Nederlands Indie. 1 Cent 1858. Originele muntkleur. FDC.
Estimate: € 40,00

Lot 466

Lot 466
Nederlands Indie. 1 Cent 1897. Originele muntkleur. FDC.
Estimate: € 75,00