next >1|2|3|4|5|6|...|28

Lot 496

Lot 496
1/2 Cent 1822 Brussel. Zeer fraai/prachtig.
Estimate: € 75,00

Lot 497

Lot 497
1/2 Cent 1828 Utrecht. Zeer fraai+.
Estimate: € 200,00

Lot 498

Lot 498
1/2 Cent 1829 Utrecht. Prachtig.
Estimate: € 150,00

Lot 499

Lot 499
1/2 Cent 1831. Zeer fraai.
Estimate: € 50,00

Lot 500

Lot 500
1/2 Cent 1832. Mooie originele muntkleur. FDC.
Estimate: € 150,00

Lot 501

Lot 501
1/2 Cent 1846. Mooie originele muntkleur. FDC.
Estimate: € 125,00

Lot 502

Lot 502
1/2 Cent 1854. UNC.
Estimate: € 60,00

Lot 503

Lot 503
1/2 Cent 1855. Fraai.
Estimate: € 75,00

Lot 504

Lot 504
1/2 Cent 1857. UNC.
Estimate: € 60,00

Lot 505

Lot 505
1/2 Cent 1859. FDC.
Estimate: € 75,00

Lot 506

Lot 506
1/2 Cent 1861. FDC.
Estimate: € 75,00

Lot 507

Lot 507
1/2 Cent 1867. FDC.
Estimate: € 75,00

Lot 508

Lot 508
1/2 Cent 1873. Mooie originele muntkleur. FDC.
Estimate: € 100,00

Lot 509

Lot 509
1/2 Cent 1878. Mooie originele muntkleur. FDC.
Estimate: € 30,00

Lot 510

Lot 510
1/2 Cent 1886. FDC.
Estimate: € 100,00

Lot 511

Lot 511
1/2 Cent 1891. Mooie originele muntkleur. FDC.
Estimate: € 40,00
next >1|2|3|4|5|6|...|28