next >1|2|3|4|5|6|...|59

Lot 1

Lot 1
1689. Leiden. Schutterspenning zilver. Prachtig+.
Starting price: € 100,00

Lot 2

Lot 2
5 Florin zilver 1975. Amsterdam 700 jaar 1275-1975.
Starting price: € 50,00

Lot 3

Lot 3
5 Daalder zilver 1986 door 's Rijksmunt. 5 Oz. zilver.
Starting price: € 75,00

Lot 4

Lot 4
Beatrix. Penningset van 22 zilveren penningen (925/1000).
Starting price: € 200,00

Lot 5

Lot 5
Lot divers w.o. boordgeld, Kamer van Koophandel Leiden, etc.
Starting price: € 50,00

Lot 6

Lot 6
Gouden postzegel Johan Cruijff. Caribisch Nederlandse uitvoering en Spaanse uitvoering. 2 stuks in cassettes.
Starting price: € 100,00

Lot 7

Lot 7
Muntset 25 jaar Koningin Beatrix door Het Nederlands Muntenhuis. O.a. penning van 1 gulden 2004 (13 gram, 915/1000).
Starting price: € 250,00

Lot 8

Lot 8
Lot moderne penningen met afbeeldingen van euromunten (40 ex.) + iets divers.
Starting price: € 200,00

Lot 9

Lot 9
10 Gulden 1945 I Lieftincktientje. Almanak 45-1a. Zeer fraai.
Starting price: € 75,00

Lot 10

Lot 10
10 Gulden 1953 Hugo de Groot. Almanak 48-1b. UNC.
Starting price: € 40,00

Lot 11

Lot 11
10 Gulden 1968 Frans Hals. Almanak 49-1a. UNC. 6 ex.
Starting price: € 50,00

Lot 12

Lot 12
10 Gulden 1997 IJsvogel. Almanak 50-1. UNC. 7 ex.
Starting price: € 50,00

Lot 13

Lot 13
20 Gulden 1939 Emma. Almanak 58-1. UNC.
Starting price: € 50,00

Lot 14

Lot 14
25 Gulden 1971 Sweelinck. Almanak 84-2. UNC (4 ex); 1989. Roodborstje. Almanak 85-1. UNC.
Starting price: € 60,00

Lot 15

Lot 15
50 Gulden 1941 Oestereetster. Almanak 97-1. Prachtig/UNC.
Starting price: € 100,00

Lot 16

Lot 16
50 Gulden 1982 Zonnebloem. Almanak 100-1. UNC.
Starting price: € 75,00
next >1|2|3|4|5|6|...|59