next >1|2|3|4|5|6|...|23

Lot 100

Lot 100
1/2 Cent 1821 Utrecht. Medailleslag. Zeer fraai. Ons tot op heden onbekende variant, niet in Handboek Schulman en/of Laurens Schulman. Interessant!
Starting price: € 400,00

Lot 100a

Lot 100a
1/2 Cent 1821 Brussel. FDC. Mooie kleur en volle slag! Liefhebbersstukje!
Starting price: € 2.000,00

Lot 101

Lot 101
1/2 Cent 1821 Brussel. Zeer fraai.
Starting price: € 400,00

Lot 102

Lot 102
1/2 Cent 1822 Brussel. Ca. prachtig.
Starting price: € 100,00

Lot 103

Lot 103
1/2 Cent 1823 Brussel. FDC. Mooie kleur.
Starting price: € 300,00

Lot 104

Lot 104
1/2 Cent 1824 Utrecht. UNC met deels originele kleur. Zeldzaam in deze mooie kwaliteit.
Starting price: € 1.200,00

Lot 105

Lot 105
1/2 Cent 1827 Utrecht. Ca. prachtig.
Starting price: € 75,00

Lot 106

Lot 106
1/2 Cent 1831. Ca. prachtig.
Starting price: € 100,00

Lot 107

Lot 107
1/2 Cent 1832a. FDC.
Starting price: € 100,00

Lot 108

Lot 108
1/2 Cent 1837. Ca. prachtig.
Starting price: € 75,00

Lot 109

Lot 109
1/2 Cent 1841. FDC.
Starting price: € 150,00

Lot 110

Lot 110
1/2 Cent 1846. FDC.
Starting price: € 100,00

Lot 111

Lot 111
1/2 Cent 1850. FDC. Sublieme originele kleur.
Starting price: € 300,00

Lot 112

Lot 112
1/2 Cent 1852. Zeer fraai.
Starting price: € 150,00

Lot 113

Lot 113
1/2 Cent 1853. FDC. Sublieme kleur. Zelden zo mooi door ons gezien!
Starting price: € 200,00

Lot 114

Lot 114
1/2 Cent 1854. FDC. Mooie kleur.
Starting price: € 100,00
next >1|2|3|4|5|6|...|23