Lot 242

Lot 242
2 1/2 Gulden 1845. Lelie met parel op de band. Fraai/zeer fraai.
Starting price: € 80,00

Lot 243

Lot 243
2 1/2 Gulden 1847. UNC. Mooie rustige zilverkleur.
Starting price: € 300,00

Lot 244

Lot 244
2 1/2 Gulden 1848. UNC. Mooie rustige zilverkleur.
Starting price: € 250,00

Lot 245

Lot 245
2 1/2 Gulden 1848. Prachtig.
Starting price: € 75,00

Lot 246

Lot 246
2 1/2 Gulden 1849. Willem III. Zeer fraai.
Starting price: € 80,00

Lot 247

Lot 247
2 1/2 Gulden 1850. Met punt. Prachtig-.
Starting price: € 60,00

Lot 248

Lot 248
2 1/2 Gulden 1850. Zonder punt. Niet vermeld in NVMH-Muntalmanak. Zeer fraai/prachtig.
Starting price: € 50,00

Lot 249

Lot 249
2 1/2 Gulden 1852b. Zeer fraai/prachtig.
Starting price: € 120,00

Lot 250

Lot 250
2 1/2 Gulden 1853. Fraai/zeer fraai.
Starting price: € 120,00

Lot 251

Lot 251
2 1/2 Gulden 1853 over 1852. Fraai/zeer fraai.
Starting price: € 150,00

Lot 252

Lot 252
2 1/2 Gulden 1854 over 1852. Zeer fraai.
Starting price: € 150,00

Lot 253

Lot 253
2 1/2 Gulden 1857. Prachtig.
Starting price: € 100,00

Lot 254

Lot 254
2 1/2 Gulden 1861a. Prachtig-.
Starting price: € 250,00

Lot 255

Lot 255
2 1/2 Gulden 1861a. Zeer fraai/prachtig.
Starting price: € 125,00

Lot 256

Lot 256
2 1/2 Gulden 1863. NGC XF details. Zeer fraai+. Zeldzaam jaar.
Starting price: € 600,00

Lot 257

Lot 257
2 1/2 Gulden 1863. NGC VF details. Zeer fraai. Zeldzaam jaar.
Starting price: € 500,00