2 1/2 Gulden Willem III 1849, 1851a, 1851b, 1852a, 1854, 1855, 1856, 1857, 1858, 1859. Nette kwaliteit. 10 ex.
More...Starting price: € 200,00
2 1/2 Gulden Willem III 1860, 1861a, 1962a, 1862b(2), 1864a, 1864b, 1865a, 1865b, 1866, 1867, 1868, 1869, 1870, 1871, 1872, 1873, 1874, 1874kl. Nette kwaliteit. 19 ex.
More...Starting price: € 400,00
3 Gulden 1818 Utrecht. Zeer fraai+
More...Starting price: € 600,00
3 Gulden 1819 over 1818 Utrecht. Duidelijke en vooral zeldzame jaartalwijziging. Niet eerder door ons gezien, ontbreekt in veel collecties. NGC AU 53.
More...Starting price: € 1.000,00
3 Gulden 1819 Utrecht. Prachtig-.
More...Starting price: € 800,00
3 Gulden 1819 Utrecht. Zeer fraai.
More...Starting price: € 500,00
3 Gulden 1820 Utrecht. Prachtig. Nog enige stempelglans.
3 Gulden 1820 Utrecht. Zeer fraai.
3 Gulden 1821 Utrecht. Type a. Zonder (volledige) naam Michaut op de halsafsnede. Zeer fraai-.
3 Gulden 1821 Utrecht. Type a. Zonder (volledige) naam Michaut op de halsafsnede. Zeer fraai/prachtig.
More...Starting price: € 700,00
3 Gulden 1822 Utrecht. Type a. Zonder (volledige) naam Michaut op de halsafsnede. Zeer fraai-.
3 Gulden 1823 Utrecht. Zeer fraai/prachtig.
3 Gulden 1824 Utrecht. Zeer fraai+.
More...Starting price: € 550,00
3 Gulden 1824 Utrecht. Type c. Met streepje tussen kroon en wapen. Zeer fraai/prachtig.
3 Gulden 1830 over 1820 Utrecht. Zeer fraai/prachtig.