3 Gulden 1830 over 1824 Utrecht. Bijna prachtig.
More...Starting price: € 700,00
3 Gulden 1831 over 1824 Utrecht. Zeer fraai-.
More...Starting price: € 450,00
3 Gulden 1831 over 1824 Utrecht. Type c. Met streepje tussen kroon en wapen. Ruim prachtig.
More...Starting price: € 800,00
3 Gulden 1832 over 1822 Utrecht. Zeer fraai.
More...Starting price: € 500,00
3 Gulden 1832 over 1824 Utrecht. Zeer fraai+.
More...Starting price: € 550,00
3 Gulden 1832 over 1824 Utrecht. Zeer fraai-.
5 Gulden goud 1843. Bijna prachtig.
More...Starting price: € 2.000,00
5 Gulden goud 1851. Prachtig-.
5 Gulden goud 1912. Prachtig+.
More...Starting price: € 160,00
5 Gulden goud 1912. Prachtig.
More...Starting price: € 150,00
5 Gulden goud 1912. Zeer fraai.
More...Starting price: € 140,00
10 Gulden 1970. Proofset van 2x 10 gulden zilver in mooie oude cassette met opdruk ‘s Rijksmunt. Zeldzame proofset.
More...Starting price: € 3.000,00
10 Gulden goud 1824 Brussel. UNC.
10 Gulden goud 1825 Brussel. Zeer fraai.
More...Starting price: € 400,00
10 Gulden goud 1830 Utrecht. Jaartalwijziging waarschijnlijk uit 1821. Prachtig.
More...Starting price: € 1.000,00
10 Gulden goud 1875. Prachtig.
More...Starting price: € 250,00