Lot 153

Lot 153
5 Cent 1818 Utrecht. Afslag in goud. Sch.314a. RRR. FDC.
Starting price: € 4.000,00

Lot 154

Lot 154
5 Cent 1827 Utrecht. Prachtig.
Starting price: € 30,00

Lot 155

Lot 155
5 Cent 1853. Zeer fraai.
Starting price: € 250,00

Lot 156

Lot 156
5 Cent 1913. Misslag kwart slag gedraaid op het muntplaatje. Interessant stuk met schrijven van ‘s Rijksmunt 11 maart 1965 waarin deze aangeeft dat het een zeldzaamheid is.
Starting price: € 250,00