Lot 164

Lot 164
25 Cent 1819 Utrecht. Zeer fraai. Schaars.
Starting price: € 1.000,00

Lot 165

Lot 165
25 Cent 1824 Brussel. UNC.
Starting price: € 150,00

Lot 166

Lot 166
25 Cent 1826 Utrecht. UNC.
Starting price: € 100,00

Lot 167

Lot 167
25 Cent 1830 Utrecht. Prachtig.
Starting price: € 100,00

Lot 168

Lot 168
25 Cent 1849. Willem III. Zeer fraai.
Starting price: € 200,00

Lot 169

Lot 169
25 Cent 1850. Ca. prachtig.
Starting price: € 600,00

Lot 170

Lot 170
25 Cent 1901a. Brede hals. Zeer fraai.
Starting price: € 160,00

Lot 171

Lot 171
25 Cent 1914. FDC
Starting price: € 50,00