25 Cent 1819 Utrecht. Zeer fraai. Schaars.
More...Starting price: € 1.000,00
25 Cent 1824 Brussel. UNC.
More...Starting price: € 150,00
25 Cent 1826 Utrecht. UNC.
More...Starting price: € 100,00
25 Cent 1830 Utrecht. Prachtig.
25 Cent 1849. Willem III. Zeer fraai.
More...Starting price: € 200,00
25 Cent 1850. Ca. prachtig.
More...Starting price: € 600,00
25 Cent 1901a. Brede hals. Zeer fraai.
More...Starting price: € 160,00
25 Cent 1914. FDC
More...Starting price: € 50,00