1 Gulden 1837. Prachtig+. Mooie kleur.
More...Starting price: € 250,00
1 Gulden 1837. Zeer fraai.
More...Starting price: € 150,00
1 Gulden 1840. UNC. Heerlijk stuk met mooie stempelglans en melkwitte kleur. Prooflike uiterlijk.
More...Starting price: € 800,00
1 Gulden 1840. Zeer fraai/prachtig.
1 Gulden 1840. Zeer fraai+.
More...Starting price: € 100,00
1 Gulden 1840. Zeer fraai+.
1 Gulden 1844. Prachtig.
More...Starting price: € 200,00
1 Gulden 1845a. UNC. Mooie rustige zilverkleur.
1 Gulden 1845a. Prachtig.
1 Gulden 1846 zwaard. UNC-. Mooie kleur.
More...Starting price: € 300,00
1 Gulden 1847. UNC-.
1 Gulden 1848. UNC.
More...Starting price: € 125,00
1 Gulden 1849. Zeer fraai/prachtig.
1 Gulden 1855. UNC.
1 Gulden 1856. Prachtig.
More...Starting price: € 75,00
1 Gulden 1856. UNC.