Lot 219

Lot 219
1 Gulden 1863. FDC.
Starting price: € 100,00

Lot 220

Lot 220
1 Gulden 1865. UNC.
Starting price: € 100,00

Lot 221

Lot 221
1 Gulden 1892. FDC. Sublieme stempelglans.
Starting price: € 150,00

Lot 222

Lot 222
1 Gulden 1896. Zeer fraai.
Starting price: € 250,00

Lot 223

Lot 223
1 Gulden 1901. UNC.
Starting price: € 150,00

Lot 224

Lot 224
1 Gulden 1904. Prachtig.
Starting price: € 80,00

Lot 225

Lot 225
1 Gulden 1904. Prachtig.
Starting price: € 80,00

Lot 226

Lot 226
1 Gulden 1906. Prachtig. Mooi stuk met nog enige stempelglans.
Starting price: € 500,00

Lot 227

Lot 227
1 Gulden 1906. Zeer fraai+.
Starting price: € 250,00

Lot 228

Lot 228
1 Gulden 1928. Ontwerp Huib Luns. Sch.829bis. 28 mm.
Starting price: € 400,00

Lot 229

Lot 229
1 Gulden 1935. Zilveren Hendrik. 750 Jaar ‘s Hertogenbosch. Zeer fraai+.
Starting price: € 40,00

Lot 230

Lot 230
1 Gulden 1944Pa. FDC.Mooie kleur.
Starting price: € 60,00

Lot 231

Lot 231
1 Gulden 1944Pb. Met doorlopende letters. Vrijwel FDC. Mooie kleur.
Starting price: € 300,00

Lot 232

Lot 232
1 Gulden 1945 Pe. Mooie lichte patina. Prachtig/FDC.
Starting price: € 1.000,00

Lot 233

Lot 233
Starting price: € 1.000,00

Lot 234

Lot 234
1 Gulden 1955. Prooflike.
Starting price: € 50,00