Lot 269

Lot 269
2 1/2 Gulden 1932b. Grof haar. Zeer fraai.
Starting price: € 60,00

Lot 270

Lot 270
2 1/2 Gulden 1938a. FDC. Mooie kleur.
Starting price: € 25,00

Lot 271

Lot 271
2 1/2 Gulden 1938b. Grof haar. Prachtig.
Starting price: € 60,00

Lot 272

Lot 272
Starting price: € 60,00

Lot 273

Lot 273
2 1/2 Gulden Willem II 1842, 1843, 1845a, 1845b, 1845 parel, 1846L, 1846Z, 1847, 1847/-, 1847/47, 1848, 1848/4-, 1848/48, 1849. Mooie serie in nette kwaliteit. 14 ex.
Starting price: € 300,00

Lot 274

Lot 274
2 1/2 Gulden Willem III 1849, 1851a, 1851b, 1852a, 1854, 1855, 1856, 1857, 1858, 1859. Nette kwaliteit. 10 ex.
Starting price: € 200,00

Lot 275

Lot 275
2 1/2 Gulden Willem III 1860, 1861a, 1962a, 1862b(2), 1864a, 1864b, 1865a, 1865b, 1866, 1867, 1868, 1869, 1870, 1871, 1872, 1873, 1874, 1874kl. Nette kwaliteit. 19 ex.
Starting price: € 400,00