Lot 296

Lot 296
5 Gulden goud 1843. Bijna prachtig.
Starting price: € 2.000,00

Lot 297

Lot 297
5 Gulden goud 1851. Prachtig-.
Starting price: € 2.000,00

Lot 298

Lot 298
5 Gulden goud 1912. Prachtig+.
Starting price: € 160,00

Lot 299

Lot 299
5 Gulden goud 1912. Prachtig.
Starting price: € 150,00

Lot 300

Lot 300
5 Gulden goud 1912. Zeer fraai.
Starting price: € 140,00