5 Gulden goud 1843. Bijna prachtig.
More...Starting price: € 2.000,00
5 Gulden goud 1851. Prachtig-.
5 Gulden goud 1912. Prachtig+.
More...Starting price: € 160,00
5 Gulden goud 1912. Prachtig.
More...Starting price: € 150,00
5 Gulden goud 1912. Zeer fraai.
More...Starting price: € 140,00