10 Gulden goud 1824 Brussel. UNC.
More...Starting price: € 500,00
10 Gulden goud 1825 Brussel. Zeer fraai.
More...Starting price: € 400,00
10 Gulden goud 1830 Utrecht. Jaartalwijziging waarschijnlijk uit 1821. Prachtig.
More...Starting price: € 1.000,00
10 Gulden goud 1875. Prachtig.
More...Starting price: € 250,00
10 Gulden goud 1875. Zeer fraai.
More...Starting price: € 200,00
10 Gulden goud 1876. UNC.
10 Gulden goud 1877. UNC.
10 Gulden goud 1879. FDC.
More...Starting price: € 300,00
10 Gulden goud 1879. Prachtig.
10 Gulden goud 1880. FDC.
10 Gulden goud 1885. FDC
10 Gulden goud 1886. UNC.
More...Starting price: € 350,00
10 Gulden goud 1887. FDC.
10 Gulden goud 1888. UNC.
10 Gulden goud 1889. UNC.
10 Gulden goud 1889. Zeer fraai+.