Lot 175

Lot 175
1/2 Gulden 1822 Utrecht. Zonder Michaut. Zeer fraai/prachtig.
Starting price: € 300,00

Lot 176

Lot 176
1/2 Gulden 1830/29 Brussel. Zeer fraai+.
Starting price: € 200,00

Lot 177

Lot 177
1/2 Gulden 1859/. Over ouder jaartal. Prachtig.
Starting price: € 75,00

Lot 178

Lot 178
1/2 Gulden 1863. UNC. Mooie patina
Starting price: € 100,00

Lot 179

Lot 179
1/2 Gulden 1863. Prachtig+.
Starting price: € 50,00

Lot 180

Lot 180
1/2 Gulden 1868. Prachtig+.
Starting price: € 50,00

Lot 181

Lot 181
1/2 Gulden 1898. Prachtig.
Starting price: € 80,00

Lot 182

Lot 182
1/2 Gulden 1904. Mogelijk met gepolijste stempels geslagen, proof/prooflike. Heerlijk stuk!
Starting price: € 500,00

Lot 183

Lot 183
1/2 Gulden 1905. FDC. Sublieme kleur.
Starting price: € 100,00

Lot 184

Lot 184
1/2 Gulden 1906. FDC. Mooie kleur.
Starting price: € 250,00

Lot 185

Lot 185
1/2 Gulden 1908. FDC. Mooie kleur.
Starting price: € 100,00

Lot 186

Lot 186
1/2 Gulden 1909. FDC. Mooie kleur.
Starting price: € 100,00

Lot 187

Lot 187
1/2 Gulden 1910. UNC.
Starting price: € 80,00

Lot 187a

Lot 187a
1 Gulden 1818 Utrecht. Ca. prachtig. Eerste jaar van uitgifte, zeldzaam stuk!
Starting price: € 6.000,00

Lot 188

Lot 188
1 Gulden 1819 Utrecht. Zeer fraai.
Starting price: € 250,00

Lot 189

Lot 189
Starting price: € 250,00