All|With images

Lot 191

Lot 191
1 Gulden 1821 Utrecht. Prachtig-.
Starting price: € 200,00

Lot 192

Lot 192
1 Gulden 1821 Utrecht. Zeer fraai.
Starting price: € 150,00

Lot 193

Lot 193
1 Gulden 1823 Utrecht. Zeer fraai.
Starting price: € 200,00

Lot 194

Lot 194
1 Gulden 1824 Utrecht. Prachtig-.
Starting price: € 200,00

Lot 195

Lot 195
Starting price: € 200,00

Lot 196

Lot 196
1 Gulden 1824 Utrecht. Met streepje tussen kroon en wapen. Zeer fraai+.
Starting price: € 150,00

Lot 197

Lot 197
1 Gulden 1828 Utrecht. Ruim prachtig. Mooie patina.
Starting price: € 1.250,00

Lot 198

Lot 198
1 Gulden 1829 Brussel. Prachtig-.
Starting price: € 400,00

Lot 199

Lot 199
1 Gulden 1829 Brussel. Zeer fraai+.
Starting price: € 250,00

Lot 200

Lot 200
1 Gulden 1831 over 1821. Prachtig. Schaarse jaartalwijziging.
Starting price: € 600,00

Lot 201

Lot 201
1 Gulden 1832 over 1824 Utrecht. Prachtig.
Starting price: € 250,00

Lot 202

Lot 202
1 Gulden 1832. Prachtig.
Starting price: € 200,00

Lot 203

Lot 203
1 Gulden 1837. Prachtig+. Mooie kleur.
Starting price: € 250,00

Lot 204

Lot 204
1 Gulden 1837. Zeer fraai.
Starting price: € 150,00

Lot 205

Lot 205
1 Gulden 1840. UNC. Heerlijk stuk met mooie stempelglans en melkwitte kleur. Prooflike uiterlijk.
Starting price: € 800,00

Lot 206

Lot 206
1 Gulden 1840. Zeer fraai/prachtig.
Starting price: € 150,00