All|With images

Lot 336

Lot 336
Dukaat goud 1821 Utrecht. Vrijwel prachtig.
Starting price: € 500,00

Lot 337

Lot 337
Dukaat goud 1829 Utrecht. Vrijwel prachtig.
Starting price: € 300,00

Lot 338

Lot 338
Dukaat goud 1836. Vrijwel prachtig.
Starting price: € 750,00

Lot 339

Lot 339
Dukaat goud 1905. Krasjes in het veld. Zeer fraai.
Starting price: € 400,00

Lot 340

Lot 340
Dukaat goud 1908. Zeer fraai/prachtig.
Starting price: € 400,00

Lot 341

Lot 341
Dukaat goud 1922. Toetsspoor. Ca. zeer fraai.
Starting price: € 200,00

Lot 342

Lot 342
Dukaat goud 1924. Ca. zeer fraai.
Starting price: € 175,00

Lot 343

Lot 343
Dukaat goud 1926. Ca. zeer fraai.
Starting price: € 175,00

Lot 344

Lot 344
Dukaat goud 1928. FDC.
Starting price: € 150,00

Lot 345

Lot 345
Dukaat goud 1928. FDC.
Starting price: € 150,00

Lot 346

Lot 346
Dukaat goud 1937. FDC.
Starting price: € 150,00

Lot 347

Lot 347
Dukaat goud 1972. Prooflike.
Starting price: € 150,00

Lot 348

Lot 348
Dukaat goud 1974a. Prooflike.
Starting price: € 150,00

Lot 349

Lot 349
Dukaat goud 1974b. Medailleslag. Prooflike.
Starting price: € 200,00

Lot 350

Lot 350
Dukaat goud 1975. Prooflike.
Starting price: € 150,00

Lot 351

Lot 351
Dukaat goud 1976. Prooflike.
Starting price: € 150,00