10 Gulden goud 1889. Zeer fraai+.
More...Starting price: € 250,00
10 Gulden goud 1897a. Parels vast. UNC.
10 Gulden goud 1897b. Parels los. FDC.
10 Gulden goud 1897b. Parels los. Prachtig+.
10 Gulden goud 1897b/9_. UNC.
10 Gulden goud 1898a. Met punt. Prachtig.
More...Starting price: € 400,00
10 Gulden goud 1898b. Zonder punt. UNC.
10 Gulden goud 1912. Prachtig.
10 Gulden goud 1913. Prachtig.
10 Gulden goud 1917. FDC.
10 Gulden goud 1926. FDC.
10 Gulden goud 1927. Prachtig.
10 Gulden goud 1933. FDC.
20 Gulden goud 1850. Prachtig-.
More...Starting price: € 6.000,00
50 Gulden zilver 1982. UNC.
More...Starting price: € 15,00
50 Gulden zilver 1987. Proefontwerp door Eric Claus. Proof in capsule.
More...Starting price: € 600,00