Holland. Florijn van 28 stuiver 1694. Cnm 2.28.95; D. 1161; V. 54.4. RRR. Prachtig/FDC.
More...Starting price: € 1.000,00
Holland. Halve provinciale gulden 1688/81. Cnm 2.28.99; D. 1196; V. 52.4. Zeer zeldzame jaartalwijziging, niet door vorige verkoper gezien en nooit eerder door ons aangetroffen. RRR. UNC.
More...Starting price: € 500,00
Holland. 3 Gulden 1763. CNM 2.28.101. NGC MS 62.
More...Starting price: € 300,00
Holland. 10 Stuiver 1751. CNM 2.28.107. NGC MS 65.
Holland. X Stuiver 1751. Tulprand. Cnm 2.28.107; D. 1198; V. 53.3. Prachtig/FDC.
More...Starting price: € 100,00
Holland. Scheepjesschelling 1759. Afslag in goud op het gewicht van 2 dukaten. Cnm 2.28.116; D. 816; V. 55.6. Tot manchetknoop verwerkt exemplaar.
More...Starting price: € 400,00
Holland. Scheepjesschelling 17?0. Afslag in goud op het gewicht van 2 dukaten. Cnm 2.28.116; D. 816; V. 55.6. Tot manchetknoop verwerkt exemplaar.
Holland. Wapenstuiver 1724. CNM 2.28.122. UNC.
More...Starting price: € 25,00
Holland. Duit 1739. Cnm 2.28.126; V. 57.6. Mooie volle slag met prooflike uiterlijk! FDC.
Kampen. Enkele gouden dukaat-Spaans type z.j. CNM 2.30.12. Zeer fraai.
Overijssel/ Duit 1741. CNM 2.38.113. FDC. Mooie kleur.
More...Starting price: € 50,00
Utrecht bisdom. Sede Vacante 1233-1234. Denier. Zeer fraai.
Utrecht. Dukaat goud 1717. CNM 2.43.44; D.963. Afkomstig uit VOC-schip De Akerendam. Ex. DF Sedwick veiling 33 lotnr 527. NETHERLANDS (United), Utrecht, gold ducat, 1717, rare, NGC MS 63 (Shipwreck Blue Label), “top pop” in the NGC census. KM-7.1; Fr-285. While the usual date for Utrecht ducats from this wreck was 1724, a handful of earlier dates were reported, including 47 of the date 1717 (see page 48 of Bjørn Rønning’s 1979 book Akerendam: The Story of the Runde Treasure) like this present lot in top grade, rather lustrous and boldly struck (with sharp full knight’s-head details) on a smallish flan. Recovered from: Akerendam, sunk in 1725 off Norway. Resultaat $ 2.300 (ex veilingkosten) in speciale houder Shipwreck Certification.
More...Starting price: € 1.500,00
Utrecht. 3 Gulden 1793. CNM 2.43.117. NGC MS 62.
More...Starting price: € 200,00
Utrecht-stad. Stuiver 1627. Cnm 2.44.11; V. 114.4. R. Fraai/ zeer fraai.
More...Starting price: € 40,00
West-Friesland. Bezemstuiver 1739. CNM 2.46.84. Prachtig/FDC.
More...Starting price: € 20,00