next >1|2|3|4|5|6|...|59

Lot 1

Lot 1
1622. Noordelijke Nederlanden - Tachtigjarige Oorlog, 1568-1648 - provincie Holland - Bergen op Zoom door Prins Maurits ontzet, 22 oktober. Zilver, 55 mm, 53,91 gram. VvL II 149,2. Door W. van Bylaer. Prachtig.
Estimate: € 1.000,00

Lot 2

Lot 2
1689. Rotterdam. Vroedschapspenning. Zilver, 33 mm, 9,5 gram. VvL III 420. Door D. Drappentier. Ca. zeer fraai.
Estimate: € 50,00

Lot 3

Lot 3
1696. Amsterdam, Aansprekeroproer. Zilver, 58 mm, 77,08 gram. Door J. Luder. Prachtig.
Estimate: € 75,00

Lot 4

Lot 4
Z.J. (1740). Haarlem. Vroedschapspenning. Zilver, 38 mm, 10,32 gram. Prachtig.
Estimate: € 50,00

Lot 5

Lot 5
1759. Utrecht. Inwijding van het Diaconie Oude Mannen- en Vrouwenhuis. Zilver, 42,2 mm, 20,21 gram. VvL 355 AR. Door J.G. Holtzhey. In oud bewaardoosje.
Estimate: € 75,00

Lot 6

Lot 6
1769. Zilveren huwelijksfeest Johannes de Wit en Margareta Geertruy Slegt. Zilver, 49 mm, 40,02 gram. Door J.G. Holtzhey. Prachtig.
Estimate: € 100,00

Lot 7

Lot 7
1772. Het afbranden van de schouwburg te Amsterdam. Zilver, 38 mm, VvL 469. Door Th.van Berckel. Prachtig.
Estimate: € 50,00

Lot 8

Lot 8
1772. Penning ter gelegenheid van de geboorte van erfprins Willem Frederik, de latere koning Willem I. Zilver, 35 mm, 15,57 gram. VvL 474. Door B.C. van Calker. Prachtig.
Estimate: € 50,00

Lot 9

Lot 9
1779. 200 Jaar Unie van Utrecht. Zilver, 32 mm, 12,26 gram. Van Loon 538. Door A. van Baerll. Prachtig.
Estimate: € 50,00

Lot 10

Lot 10
1779. 200 Jaar Unie van Utrecht. Zilver, 34 mm, 12,4 gram. Prachtig.
Estimate: € 100,00

Lot 11

No image available
VERVALLEN/WITHDRAWN
Estimate: Bid

Lot 12

Lot 12
1855. Watersnoodramp. Zilver, 57 mm, 61,15 gram. Prachtig. Aankoop Schulman 1980.
Estimate: € 50,00

Lot 13

Lot 13
1951-1954. Nederland. Ministerie van Oorlog, plastic munten, 1-5-10-25-100-500 cent.
Estimate: € 50,00

Lot 14

Lot 14
1960. Gouden penning Apollo 11. De eerste landing op de maan. 17,43 gr. UNC.
Estimate: € 600,00

Lot 15

Lot 15
1966. Halve gouder rijder 1750. Officiƫle naslag 's Rijksmunt. Mmt. Visje.
Estimate: € 125,00

Lot 16

Lot 16
1979. Uniedaalder goud.
Estimate: € 200,00
next >1|2|3|4|5|6|...|59