Lot 17

Lot 17
1979. Uniedaalder goud.
Estimate: € 200,00

Lot 18

Lot 18
1997. Euro voorloper. Hooft. 5/100 Euro goud. Compleet.
Estimate: € 100,00

Lot 19

Lot 19
1998. Euro voorloper. Escher. 5/100 Euro goud. Compleet.
Estimate: € 100,00

Lot 20

Lot 20
1998. Euro voorloper. Tromp. 5/100 Euro goud. Compleet.
Estimate: € 100,00

Lot 21

Lot 21
1998. Euro voorloper. London. 200 Euro zilver en goud.
Estimate: € 100,00

Lot 22

Lot 22
Euro voorlopers. 2 Cassettes met 24 meest zilveren uitgiften.
Estimate: € 150,00

Lot 23

Lot 23
Euro voorlopers 20 euro (5), diverse sets, etc.
Estimate: € 25,00

Lot 24

Lot 24
Album met reclamegeld, automaatpenningen, etc.
Estimate: € 25,00

Lot 25

Lot 25
Doosje divers modern, penningen, munten, etc. w.o. zilver.
Estimate: € 50,00

Lot 26

Lot 26
Lot diverse gouden munten en penningen. Moet gezien worden. 8 ex.
Estimate: € 500,00

Lot 27

Lot 27
Penningen. Heerlijk oud lotje met 19 leuke penningen, w.o. zilver. Moet gezien worden!
Estimate: € 150,00

Lot 28

Lot 28
Sigarendoos met allerhande oude en moderne penningen. Heerlijk uitzoeklot.
Estimate: € 100,00

Lot 29

Lot 29
1 Gulden 1920 zilverbon. Almanak 03-1b. Zeer fraai.
Estimate: € 75,00

Lot 30

Lot 30
1 Gulden 1938 zilverbon. Almanak 04-1a. UNC.
Estimate: € 150,00

Lot 31

Lot 31
1 Gulden 1938 zilverbon. Almanak 04-1a en 1b. Prachtig en UNC. 2 ex.
Estimate: € 50,00

Lot 32

Lot 32
1 Gulden 1943 muntbiljet. Almanak 05-1. UNC.
Estimate: € 35,00