Lot 33

Lot 33
Nederland. 2 1/2 Gulden 1915 zilverbon. Proefdruk. PLp11.1.d3.d. UNC.
Estimate: € 50,00

Lot 34

Lot 34
Nederland. 2 1/2 Gulden 1915 zilverbon. Proefdruk. PLp11.1.d3.e. UNC.
Estimate: € 50,00

Lot 35

Lot 35
Nederland. 2 1/2 Gulden zilverbon 1918. Alm.11-1b;PL12.a3. Fraai/zeer fraai.
Estimate: € 75,00

Lot 36

Lot 36
Nederland. 2 1/2 Gulden zilverbon 1922. Alm.12-1a;PL13.a1. Zeer fraai.
Estimate: € 100,00

Lot 37

Lot 37
Nederland. 2 1/2 Gulden zilverbon 1922. Proefdruk.PL13.p1.a. UNC.
Estimate: € 50,00

Lot 38

Lot 38
Nederland. 2 1/2 Gulden 1938 zilverbon. BUITEN OMLOOP. Alm.13-1a. UNC.
Estimate: Bid

Lot 39

Lot 39
Nederland. 2 1/2 Gulden 1938 zilverbon. Proefdruk. PL14.p3. UNC.
Estimate: € 50,00

Lot 40

Lot 40
Nederland. 2 1/2 Gulden 1943 muntbiljet. Alm.14;PL15b. Serie EG. Prachtig.
Estimate: € 50,00

Lot 41

Lot 41
Nederland. 2 1/2 Gulden 1945 muntbiljet. Alm.15-1d;PL16a2. UNC-.
Estimate: € 150,00

Lot 42

Lot 42
Nederland. 2 1/2 Gulden 1945 muntbiljet. Met perforatie CANCELLED. PL16.s3. UNC.
Estimate: € 300,00

Lot 43

Lot 43
Nederland. 5 Gulden 1914 zilverbon. Alm.21-1a;PL20a. UNC-.
Estimate: € 2.000,00

Lot 44

Lot 44
Nederland. 5 Gulden 1914 zilverbon. Alm.21-1b;PL20b. UNC-.
Estimate: € 1.500,00

Lot 45

Lot 45
Nederland. 5 Gulden 1914 zilverbon. Proefdruk. PL20p1. Prachtig.
Estimate: € 50,00

Lot 46

Lot 46
Nederland. 5 Gulden 1914 zilverbon. Proefdruk. PL20p2. Prachtig.
Estimate: € 50,00

Lot 47

Lot 47
Nederland. 5 Gulden 1914 zilverbon. Proefdruk. PL20p3. Prachtig.
Estimate: € 50,00

Lot 48

Lot 48
Nederland. 5 Gulden 1914 zilverbon. Proefdruk. PL20p3. UNC.
Estimate: € 100,00