Lot 49

Lot 49
Nederland. 5 Gulden 1944 zilverbon. Alm.22-1a;PL21a1. UNC.
Estimate: € 250,00

Lot 50

Lot 50
Nederland. 5 Gulden 1944 zilverbon. Alm.22-1b. UNC.
Estimate: € 200,00

Lot 51

Lot 51
Nederland. 5 Gulden 1944 zilverbon. Alm.22-1c;PL21b. UNC.
Estimate: € 200,00

Lot 52

Lot 52
Nederland. 5 Gulden 1944 zilverbon. Alm.22-1d;PL21c. UNC.
Estimate: € 500,00

Lot 53

Lot 53
Nederland. 5 Gulden 1944 zilverbon. Proefdruk. PL21.p1. UNC.
Estimate: € 75,00

Lot 54

Lot 54
Nederland. 5 Gulden 1966. Vondel I. Alm.23-1a; PL22d1. R. Replacement. Zeer fraai.
Estimate: € 20,00

Lot 55

Lot 55
Nederland. 5 Gulden 1966. Vondel I. Alm.23-1a; PL22a. UNC.
Estimate: € 15,00

Lot 56

Lot 56
Nederland. 5 Gulden 1966. Vondel I. Alm.23-1a; PL22d1. UNC.
Estimate: € 100,00

Lot 57

Lot 57
Nederland. 5 Gulden 1966. Vondel I. Alm.23-1b; PL22c2. UNC.
Estimate: € 100,00

Lot 58

Lot 58
Nederland. 5 Gulden 1973. Vondel II. Alm.24-1; PL23c1. Serie 2789. UNC.
Estimate: € 100,00

Lot 59

Lot 59
Nederland. 5 Gulden 1973. Vondel II. Alm.24-1; PL23c2. Serie 2846. UNC.
Estimate: € 75,00

Lot 60

Lot 60
Nederland. 10 Gulden 1894 muntbiljet. Proefdruk. PL29.p2. UNC.
Estimate: € 1.000,00

Lot 61

Lot 61
Nederland. 10 Gulden 1924. Zeeuws meisje. Alm.39-1b;PL35a2.a. Serie AL. Fraai/zeer fraai.
Estimate: € 25,00

Lot 62

Lot 62
Nederland. 10 Gulden 1924. Zeeuws meisje. Alm.39-1b;PL35a2.b. Serie BX. Fraai/zeer fraai.
Estimate: € 25,00

Lot 63

Lot 63
Nederland. 10 Gulden 1924. Zeeuws meisje. Alm.39-1b;PL35a2.b1. Serie CP. Fraai/zeer fraai.
Estimate: € 200,00

Lot 64

Lot 64
Nederland. 10 Gulden 1924. Zeeuws meisje. Alm.39-2a;PL35a2.c1. Serie HB. Fraai/zeer fraai.
Estimate: € 50,00