Lot 49

Lot 49
5 Gulden 1966 bankbiljet. Almanak 23-2. Prachtig.
Estimate: € 100,00

Lot 50

Lot 50
5 Gulden 1973 bankbiljet. Almanak 24-1. 4 ex. 2 x 2 opvolgende nummers.
Estimate: € 20,00

Lot 51

Lot 51
5 Gulden 1973 bankbiljet. Almanak 24-1. 5 ex. 2 en 3 opvolgende nummers.
Estimate: € 25,00

Lot 52

Lot 52
5 Gulden 1966(3) en 1973(5). Meest unc.
Estimate: € 30,00

Lot 53

Lot 53
10 Gulden 1921 bankbiljet. Almanak 38-1b. Ca. prachtig. Hoge kwaliteit voor dit type. Schaars!
Estimate: € 500,00

Lot 54

Lot 54
10 Gulden 1924 bankbiljet. Almanak 39-2b. Ca. prachtig.
Estimate: € 150,00

Lot 55

Lot 55
10 Gulden 1924 bankbiljet. Almanak 39-2b. Serienummer KX102345. Zeer fraai+.
Estimate: € 75,00

Lot 56

Lot 56
10 Gulden 1924 bankbiljet. Almanak 39-2b. Serienummer LLB015927. Zeer fraai.
Estimate: € 50,00

Lot 57

Lot 57
10 Gulden 1924 bankbiljet. Almanak 39-2b. Zeer fraai+.
Estimate: € 75,00

Lot 58

Lot 58
10 Gulden 1924 bankbiljet. Almanak 39-3a. Zeer fraai/prachtig.
Estimate: € 100,00

Lot 59

Lot 59
Estimate: € 100,00

Lot 60

Lot 60
10 Gulden 1924 bankbiljet. Almanak 39-3a. Serienummer VS101249. Zeer fraai+.
Estimate: € 50,00

Lot 61

Lot 61
10 Gulden 1933 bankbiljet. Almanak 40-1a. UNC.
Estimate: € 150,00

Lot 62

Lot 62
10 Gulden 1933 bankbiljet. Almanak 40-1a. Prachtig.
Estimate: € 50,00

Lot 63

Lot 63
10 Gulden 1933 bankbiljet. Almanak 40-1b. UNC-.
Estimate: € 150,00

Lot 64

Lot 64
10 Gulden 1933 bankbiljet. Almanak 40-1b. Prachtig/UNC. 2 ex.
Estimate: € 150,00