Lot 687

Lot 687
Koninkrijk. Lot 1 gulden 1844, 45a(2), 45b, 46L, 46Z, 47, 48, 49. Fraai en beter. 9 ex.
Estimate: € 150,00

Lot 688

Lot 688
Koninkrijk. Lot 1 gulden 1851, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59. Fraai tot prachtig. 8 ex.
Estimate: € 200,00

Lot 689

Lot 689
Koninkrijk. Lot 1 ulden 1855, 56, 58, 63, 64, 65 en 1/2 gulden 1863. Fraai en beter. 7 ex.
Estimate: € 100,00

Lot 690

Lot 690
Koninkrijk. Lot 1 gulden 1860, 61, 63, 64, 65, 66. Fraai tot prachtig. 6 ex.
Estimate: € 100,00

Lot 691

Lot 691
Koninkrijk. Lot 1 gulden 1892(3), 97, 1911, 13, 22, 23, 24. Fraai en beter. 9 ex.
Estimate: € 100,00

Lot 692

Lot 692
Koninkrijk. Lot 1 gulden 1892, 96, 97, 98, 1901, 05, 06, 07, 08, 09 10, 11. Fraai en beter. 12 ex.
Estimate: € 250,00

Lot 693

Lot 693
Koninkrijk. Lot 2 1/2 gulden 1842, 43, 44, 45a, 45b, 45 parel. Fraai/zeer fraai. 6 ex.
Estimate: € 150,00

Lot 694

Lot 694
Koninkrijk. Lot 2 1/2 gulden 1846L, 46Z, 47(2), 48, 49. Fraai/zeer fraai. 6 ex.
Estimate: € 100,00

Lot 695

Lot 695
Koninkrijk. Lot 2 1/2 gulden Willem III, 1849, 50, 51a, 52a. Fraai/zeer fraai. 4 ex.
Estimate: € 50,00

Lot 696

Lot 696
Koninkrijk. Lot 2 1/2 gulden Willem III, 1853, 54, 64b, 69, 70, 71. Fraai/zeer fraai. 6 ex.
Estimate: € 100,00

Lot 697

Lot 697
Koninkrijk. Lot moderne 10, 50 guldens en 5 en 10 euro's zilver.
Estimate: € 50,00

Lot 698

Lot 698
Koninkrijk. Lotje Nederland en Ned. Indie, w.o. Utrecht 1/2 duit 1753, 54, 55 en 2x haanjesduit.
Estimate: € 40,00

Lot 699

Lot 699
Koninkrijk. Lotje Koninkrijk en wereld divers, w.o. 1x goud.
Estimate: € 100,00

Lot 700

Lot 700
Koninkrijk. Lotje Koninkrijk en wereld divers.
Estimate: € 50,00