Lot 65

Lot 65
Nederland. 10 Gulden 1924. Zeeuws meisje. Alm.39-2a;PL35a2.c2. Serie HP. Fraai/zeer fraai.
Estimate: € 50,00

Lot 66

Lot 66
Nederland. 10 Gulden 1924. Zeeuws meisje. Alm.39-2b. UNC-.
Estimate: € 600,00

Lot 67

Lot 67
Nederland. 10 Gulden 1924. Zeeuws meisje. Alm.39-3a;PL35a3. Serie RP. Ca. prachtig.
Estimate: € 150,00

Lot 68

Lot 68
Nederland. 10 Gulden 1924. Zeeuws meisje. Alm.39-3a;PL35a3.a. Serie TY. Fraai/zeer fraai.
Estimate: € 25,00

Lot 69

Lot 69
Nederland. 10 Gulden 1924. Zeeuws meisje. Alm.39-3a;PL35a3.a.R. Serie TY. Replacement. Fraai/zeer fraai.
Estimate: € 200,00

Lot 70

Lot 70
Nederland. 10 Gulden 1924. Zeeuws meisje. Alm.39-3a;PL35a3R. Replacement. Fraai/zeer fraai.
Estimate: € 25,00

Lot 71

Lot 71
Nederland. 10 Gulden 1924. Zeeuws meisje. Alm.39-3a;PL35a4-d2a4. Serie UR. Fraai/zeer fraai.
Estimate: € 25,00

Lot 72

Lot 72
Nederland. 10 Gulden 1924. Zeeuws meisje. Alm.39-3a;PL35a4-d2a4R. Replacement. Serie VS. Fraai/zeer fraai.
Estimate: € 50,00

Lot 73

Lot 73
Nederland. 10 Gulden 1924. Zeeuws meisje. Alm.39-3a;PL35b21. Serie ZM. Zeer fraai+.
Estimate: € 100,00

Lot 74

Lot 74
Nederland. 10 Gulden 1924. Zeeuws meisje. Alm.39-3a;PL35b5. Serie WE. Fraai.
Estimate: € 75,00

Lot 75

Lot 75
Nederland. 10 Gulden 1924. Zeeuws meisje. Alm.39-3a;PL35b9. Serie WJ. Fraai.
Estimate: € 75,00

Lot 76

Lot 76
Nederland. 10 Gulden 1924. Zeeuws meisje. Alm.39-3b;PL35c. Serie BBK. Fraai/zeer fraai.
Estimate: € 50,00

Lot 77

Lot 77
Nederland. 10 Gulden 1924. Zeeuws meisje. Alm.39-4;PL35d1. Serie BBP. Fraai.
Estimate: € 50,00

Lot 78

Lot 78
Nederland. 10 Gulden 1924. Zeeuws meisje. Alm.39-5;PL35d2. Serie CCD. Fraai.
Estimate: € 50,00

Lot 79

Lot 79
Nederland. 10 Gulden 1933. Grijsaard. Alm.40-1a;PL36a. Prachtig.
Estimate: € 75,00

Lot 80

Lot 80
Nederland. 10 Gulden 1933. Grijsaard. Alm.40-1b;PL36b2. Seie 4RO. UNC-.
Estimate: € 300,00