Lot 72

Lot 72
20 Gulden 1926 bankbiljet. Alm. 57-1a. Zeer fraai.
Estimate: € 75,00

Lot 73

Lot 73
20 Gulden 1926 bankbiljet. Alm. 57-1a. Zeer fraai/prachtig.
Estimate: € 100,00

Lot 73a

Lot 73a
Estimate: € 100,00

Lot 73b

Lot 73b
20 Gulden 1926 bankbiljet. Alm. 57-2. Zeer fraai/prachtig.
Estimate: € 100,00

Lot 74

Lot 74
20 Gulden 1939 bankbiljet. Alm. 58-2. Ruim zeer fraai.
Estimate: € 60,00

Lot 75

Lot 75
Estimate: € 60,00

Lot 75a

Lot 75a
20 Gulden 1945 bankbiljet. Alm. 59-1. UNC-.
Estimate: € 600,00

Lot 76

Lot 76
20 Gulden 1939 bankbiljet. Alm. 60-1. Bijna UNC.
Estimate: € 400,00

Lot 76a

Lot 76a
Estimate: € 400,00

Lot 77

Lot 77
20 Gulden 1939 bankbiljet. Alm. 60-1. Prachtig.
Estimate: € 150,00

Lot 78

Lot 78
25 Gulden 1947 bankbiljet. Alm. 81-1. Prachtig.
Estimate: € 250,00

Lot 78a

Lot 78a
25 Gulden 1947 bankbiljet. Alm. 81-1. Zeer fraai+.
Estimate: € 80,00

Lot 79

Lot 79
25 Gulden 1947 bankbiljet. Alm. 81-1. Zeer fraai-
Estimate: € 70,00

Lot 79a

Lot 79a
25 Gulden 1949 bankbiljet. Alm. 82-1. Prachtig/UNC.
Estimate: € 100,00

Lot 79b

Lot 79b
Estimate: € 100,00

Lot 80

Lot 80
25 Gulden 1949 bankbiljet. Alm. 82-1. Prachtig.
Estimate: € 75,00