Lot 81

Lot 81
Nederland. 10 Gulden 1940-I. Emma. Alm.41-1;PL37a.R. Replacement. Fraai/zeer fraai.
Estimate: € 50,00

Lot 82

Lot 82
Nederland. 10 Gulden 1940-II. Meisje met druiven. Alm-42-2;PL38b.R. Replacement. Zeer fraai.
Estimate: € 10,00

Lot 83

Lot 83
Nederland. 10 Gulden 1943-I. Staalmeester. Alm.43-1;PL40a.R. Replacement. Prachtig.
Estimate: € 20,00

Lot 84

Lot 84
Nederland. 10 Gulden 1945-I. Lieftinck. Alm.45-1a; PL42a. UNC-.
Estimate: € 700,00

Lot 85

Lot 85
Nederland. 10 Gulden 1945-I. Lieftinck. Alm.45-1b; PL42b. Zeer fraai/prachtig.
Estimate: € 200,00

Lot 86

Lot 86
Nederland. 10 Gulden 1953. Hugo de Groot. Alm.48-1a;PL45d.1b. Invulserie. Zeer fraai+.
Estimate: € 75,00

Lot 87

Lot 87
Nederland. 10 Gulden 1953. Hugo de Groot. Alm.48-1aa;PL45a1. UNC-.
Estimate: € 75,00

Lot 88

Lot 88
Nederland. 10 Gulden 1953. Hugo de Groot. Alm.48-1aa;PL45a1. Zeer fraai.
Estimate: € 15,00

Lot 89

Lot 89
Nederland. 10 Gulden 1953. Hugo de Groot. Alm.48-1aa;PL45a1.R. Replacement. Zeer fraai.
Estimate: € 20,00

Lot 90

Lot 90
Nederland. 10 Gulden 1953. Hugo de Groot. Alm.48-1aa;PL45a2. Zeer fraai+.
Estimate: € 20,00

Lot 91

Lot 91
Nederland. 10 Gulden 1953. Hugo de Groot. Alm.48-1aa;PL45a3. UNC.
Estimate: € 100,00

Lot 92

Lot 92
Nederland. 10 Gulden 1953. Hugo de Groot. Alm.48-1aa;PL45a4. Prachtig.
Estimate: € 30,00

Lot 93

Lot 93
Nederland. 10 Gulden 1953. Hugo de Groot. Alm.48-1aa;PL45a4.R. Replacement. Zeer fraai.
Estimate: € 10,00

Lot 94

Lot 94
Nederland. 10 Gulden 1953. Hugo de Groot. Alm.48-1aa;PL45b1. UNC.
Estimate: € 100,00

Lot 95

Lot 95
Nederland. 10 Gulden 1953. Hugo de Groot. Alm.48-1aa;PL45b1.R. Replacement. Zeer fraai+.
Estimate: € 10,00

Lot 96

Lot 96
Nederland. 10 Gulden 1953. Hugo de Groot. Alm.48-1aa;PL45b2. UNC.
Estimate: € 70,00