Halve leeuwendaalder 1632 over ouder jaar. Cnm 2.49.42. Fraai/zeer fraai.
Meer...Taxatie: € 40,00
Prinsendaalder 1591. Cnm 2.49.43. Fraai/zeer fraai.
Meer...Taxatie: € 150,00
Zilveren dukaat 1737. Cnm 2.49.50; D.976. Fraai/zeer fraai.
Meer...Taxatie: € 50,00
Zilveren dukaat 1792. Cnm 2.49.50; D.976. Ca. prachtig.
Meer...Taxatie: € 80,00
Halve zilveren dukaat 1762. Cnm 2.49.53. Zeer fraai+.
Meer...Taxatie: € 75,00
Halve zilveren dukaat 1792. Cnm 2.49.53. Prachtig.
Meer...Taxatie: € 50,00
Zilveren rijder 1757. Cnm 2.49.58; D.1028. Zeer fraai.
Meer...Taxatie: € 100,00
1 Gulden 1763. Cnm 2.49.72. Zeer fraai.
Meer...Taxatie: € 75,00
Tienstuiverpenning 1613. Cnm 2.49.74. Fraai/zeer fraai.
Meer...Taxatie: € 150,00
Scheepjesschelling 1792. Cnm. 2.49.93. Prachtig.
Meer...Taxatie: € 40,00
Dubbele wapenstuiver 1708. 2.49.95. Prachtig.
Meer...Taxatie: € 40,00