3 Gulden 1791. Cnm. 2.46.55. Ca. zeer fraai.
Meer...Taxatie: € 50,00
3 Gulden 1792. Cnm. 2.46.55. Ca. zeer fraai.
Meer...Taxatie: € 50,00
Duit 1658 op vierkant muntplaatje. Cnm. 2.46.91. Ca. zeer fraai.
Meer...Taxatie: € 200,00
Gouden rijder 1761. Cnm. 2.46.3. Prachtig.
Meer...Taxatie: € 600,00
Halve gouden rijder 1761. Cnm. 2.46.4. Prachtig.
Meer...Taxatie: € 500,00
3 Gulden 1791/1786. Cnm. 2.46.55. Zeer fraai+.
Meer...Taxatie: € 75,00
3 Gulden 1793/1785. Cnm. 2.46.55. Zeer fraai.
Meer...Taxatie: € 70,00
Zilveren dukaat 1773. Cnm. 2.49.50. Zeer fraai.
Meer...Taxatie: € 40,00
Zilveren dukaat 1781. Cnm. 2.49.50. Gesnoeid. Fraai+.
Meer...Taxatie: € 40,00
Halve zilveren dukaat 1788/87. Cnm. 2.49.53. Zeer fraai/prachtig.
Meer...Taxatie: € 100,00
Daalder tin 1575. Cnm. 2.50.6. vG 84a. Waarschijnlijk later werk. Ca. zeer fraai.
Meer...Taxatie: € 500,00
Daalder zilver 1576. Cnm. 2.50.19. vG 93a. D.177. Nette zeer fraai.
Meer...Taxatie: € 1.750,00
Zierikzee. 3 Stuiverstuk 1585. Presentie geld (voor Raadsleden).
Meer...Taxatie: € 75,00
Halve daalder tin 1574 en 2 stuiver 1575. Later werk, maar leuk.
Meer...Taxatie: € 75,00
1786. Penning Fontainebleau: FEESTEN WEGENS VERDRAG VAN FONTAINEBLEAU / TREATY OF FONTAINEBLEAU FESTIVITIES 1786, by door De Meyer. Wapens van Frankrijk en Nederland onder vrijheidsspeer en cornucopia. Kz. Stadswapen van Zierikzee, daaronder 9-regelige tekst. Vvl. 641.AR 34,4 mm.
Meer...Taxatie: € 100,00
Zierikzee en Zeeland. Gevarieerd lotje munten, penningen en muntgewichtje. 8 ex.
Meer...Taxatie: € 75,00