2 1/2 Cent 1918. FDC.
Meer...Taxatie: € 25,00
2 1/2 Cent 1941 zink. FDC. Mooie kleur.
Meer...Taxatie: € 25,00
5 Cent 1827 over 1818 Utrecht. FDC. Mooie patina.
Meer...Taxatie: € 175,00
5 Cent 1850. FDC.
Meer...Taxatie: € 20,00
5 Cent 1855. UNC.
Meer...Taxatie: € 30,00
5 Cent 1863. FDC.
Meer...Taxatie: € 40,00
5 Cent 1876. FDC.
Meer...Taxatie: € 40,00
5 Cent 1907. FDC. Sublieme kleur.
Meer...Taxatie: € 30,00
5 Cent 1908. FDC.
Meer...Taxatie: € 30,00
5 Cent 1909. FDC.
Meer...Taxatie: € 80,00
5 Cent 1929. FDC.
Meer...Taxatie: € 20,00
10 Cent 1826 Utrecht. FDC.
Meer...Taxatie: € 125,00
10 Cent 1827 Utrecht. FDC.
Meer...Taxatie: € 75,00
10 Cent 1848. FDC. NGC MS 66.
Meer...Taxatie: € 400,00
10 Cent 1848. FDC. Subliem stukje met fantastische kleur en stempelglans.
Meer...Taxatie: € 175,00
10 Cent 1849a. Willem II. FDC. Mooie patina.
Meer...Taxatie: € 90,00