10 Cent 1826 Utrecht. FDC.
Meer...Taxatie: € 125,00
10 Cent 1827 Utrecht. FDC.
Meer...Taxatie: € 75,00
10 Cent 1848. FDC. NGC MS 66.
Meer...Taxatie: € 400,00
10 Cent 1848. FDC. Subliem stukje met fantastische kleur en stempelglans.
Meer...Taxatie: € 175,00
10 Cent 1849a. Willem II. FDC. Mooie patina.
Meer...Taxatie: € 90,00
10 Cent 1849a. Willem II. FDC.
Meer...Taxatie: € 75,00
10 Cent 1871. FDC. Melkwitte kleur.
Meer...Taxatie: € 200,00
10 Cent 1873. FDC. Melkwitte kleur.
Meer...Taxatie: € 200,00
10 Cent 1877. FDC.
Meer...Taxatie: € 125,00
10 Cent 1880. FDC.
Meer...Taxatie: € 125,00
10 Cent 1884. UNC.
Meer...Taxatie: € 75,00
10 Cent 1885. UNC.
Meer...Taxatie: € 75,00
10 Cent 1887. FDC.
Meer...Taxatie: € 100,00
10 Cent 1890. FDC.
Meer...Taxatie: € 75,00
10 Cent 1892. FDC.
Meer...Taxatie: € 75,00
10 Cent 1893. FDC.
Meer...Taxatie: € 75,00