Account
Home
KONINKRIJK DER NEDERLANDEN 1813-HEDEN
1 Gulden
Kavels:
1128
, Prebid:
nee
, Live Veiling:
ja
Als tegels
Als lijst
Alles
Met afbeeldingen
< vorige
volgende >
2
3
Kavel 534
1 Gulden 1854. UNC.
Taxatie:
€ 100,00
Kavel 535
1 Gulden 1855. UNC.
Taxatie:
€ 100,00
Kavel 536
1 Gulden 1855. UNC-.
Taxatie:
€ 90,00
Kavel 537
1 Gulden 1856. UNC-.
Taxatie:
€ 150,00
Kavel 538
1 Gulden 1857. Prachtig.
Taxatie:
€ 60,00
Kavel 539
1 Gulden 1859. UNC.
Taxatie:
€ 150,00
Kavel 540
1 Gulden 1865. UNC.
Taxatie:
€ 80,00
Kavel 541
1 Gulden 1892. UNC.
Taxatie:
€ 125,00
Kavel 542
1 Gulden 1896. Zeer fraai.
Taxatie:
€ 250,00
Kavel 543
1 Gulden 1898. UNC-.
Taxatie:
€ 200,00
Kavel 544
1 Gulden 1901. UNC. Mooie melkwitte kleur.
Taxatie:
€ 150,00
Kavel 545
1 Gulden 1904. UNC-.
Taxatie:
€ 150,00
Kavel 546
1 Gulden 1905. UNC-.
Taxatie:
€ 250,00
Kavel 547
1 Gulden 1906. Prachtig. Mooie kleur.
Taxatie:
€ 300,00
Kavel 548
1 Gulden 1906. Zeer fraai+.
Taxatie:
€ 250,00
Kavel 549
1 Gulden 1906. Zeer fraai+.
Taxatie:
€ 250,00
< vorige
volgende >
2
3
Categorie
Menu
1 Gulden