10 Gulden goud 1823 Utrecht. Prachtig.
Meer...Taxatie: € 1.200,00
10 Gulden goud 1824 Utrecht. Prachtig.
Meer...Taxatie: € 750,00
10 Gulden goud 1825 Brussel. Prachtig+.
Meer...Taxatie: € 350,00
10 Gulden goud 1828 Brussel. UNC.
Meer...Taxatie: € 650,00
10 Gulden goud 1829 Brussel. Prachtig. Zeldzaam jaar.
Meer...Taxatie: € 7.500,00
10 Gulden goud 1830 Utrecht. Prachtig+.
Meer...Taxatie: € 500,00
10 Gulden goud 1832. Prachtig+.
Meer...Taxatie: € 350,00
10 Gulden goud 1833. Prachtig.
Meer...Taxatie: € 500,00
10 Gulden goud 1839. FDC.
Meer...Taxatie: € 800,00
10 Gulden goud 1839. Prachtig.
Meer...Taxatie: € 500,00
10 Gulden goud 1840. FDC.
Meer...Taxatie: € 500,00
10 Gulden goud 1840. UNC.
Meer...Taxatie: € 450,00
10 Gulden goud 1840. UNC.
Meer...Taxatie: € 450,00
10 Gulden goud 1840 over 1837. Mooie duidelijke overslag, oud muntmeesterteken nog duidelijk zichtbaar. FDC. Topstukje.
Meer...Taxatie: € 3.000,00
10 Gulden goud 1875. FDC.
Meer...Taxatie: € 150,00
10 Gulden goud 1875. FDC.
Meer...Taxatie: € 150,00